Jesteś tutaj: Start / KONTAKT

KONTAKT

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. H. Sienkiewicza 6A

58-400 Kamienna Góra

 

Dyrektor PCPR:

Celina Róg, tel. 75 645 0230, celina.rog@kamienna-gora.pl,

 

Księgowość:

główny księgowy – Katarzyna Kielar, tel. 75 645 0233, katarzyna.kielar@kamienna-gora.pl,

 

Zespół ds. pieczy zastępczej:

kierownik  – Anna Szelążek, tel/fax 75 645 0232, kom. 668 425 897, anna.szelazek@kamienna-gora.pl,

koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Alicja Wiercińska, tel/fax 75 644 03 22, alicja.wiercinska@kamienna-gora.pl,

koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Izabela Mazgajczyk, tel/fax 75 644 03 22, izabela.mazgajczyk@kamienna-gora.pl,

koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Edyta Szczepaniak, tel/fax 75 644 03 22,

 

Świadczenia w pieczy zastępczej:

główny specjalista – Beata Dyczkowska, tel/fax 75 645 0232, kom. 668 425 897, beata.dyczkowska@kamienna-gora.pl,

starszy specjalista – Joanna Ordys, tel/fax 75 645 0232, joanna.ordys@kamienna-gora.pl,

pomoc administracyjna – Anna Dąbrowska, tel/fax 75 645 0232, anna.dabrowska@kamienna-gora.pl,

 

Dofinansowania ze środków PFRON dla osób niepełnosprawnych w tym program "Aktywny samorząd":

starszy specjalista – Joanna Kopaczewska, tel/fax 75 645 0231, kom. 668 425 897, joanna.kopaczewska@kamienna-gora.pl,

samodzielny referent – Anna Szafraniec, tel. 75 645 0231, kom. 668 425 897 anna.szafraniec@kamienna-gora.pl,

Formularz kontaktowy

Kontakt



Twój numer IP: 54.144.250.128 | ec2-54-144-250-128.compute-1.amazonaws.com | 54.144.250.128

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne.
Dla przykładu: 2+1 daje 3.


Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-09-22
Data publikacji:2015-09-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3884